Kategorie

Lustra drogowe

Przydrożne budynki, wysokie i gęste drzewa, a także droga z pierwszeństwem biegnąca po łuku, to wszystko potrafi znacznie utrudnić włączanie się do ruchu. Odpowiedzią na takie miejsca o wyjątkowo słabej widoczności są właśnie lustra drogowe. Bez nich wjechanie na tego typu skrzyżowania wiązałoby się z ogromnym ryzykiem. Tego rodzaju pomoce drogowe ze względu na swoje przeznaczenie muszą charakteryzować się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów tak jak w przypadku Lustra drogowego u-18a. To samo tyczy się ich montażu. Odpowiednio ustawione i przytwierdzone lustra drogowe mogą uratować komuś życie, zatem nie ma tutaj miejsca na niedbałość.

Tworzywo sztuczne – najlepszy materiał na elementy drogowe

Jako Zakład Produkcji Elementów Drogowych działamy już długie lata i dokładnie przeanalizowaliśmy zasadność stosowania w naszej produkcji tworzyw sztucznych. Większości osób solidność produktu kojarzy się tylko i wyłącznie z materiałem takim jak stal. Nic bardziej mylnego. Biorąc pod uwagę warunki, w jakich będzie eksploatowane nasze lustro drogowe, prym w wytwarzaniu tego typu produktów wiodą tworzywa syntetyczne. Nasze elementy bezpieczeństwa drogowego spełniają wysokie wymogi odnośnie jakości, dzięki stosowaniu do ich produkcji jedynie certyfikowanych surowców najlepszych firm. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych nasi klienci otrzymują produkt całkowicie odporny na warunki atmosferyczne. Brak metalowych i szklanych elementów całkowicie wyklucza bowiem zjawisko korozji, i ewentualnego rozpadnięcia się na kawałki po uderzeniu. Inną zaletą luster drogowych z tworzyw sztucznych jest też niezmiennie estetyczny wygląd, dzięki kolorom, które w przypadku tworzywa syntetycznego nie ulegają blaknięciu. Wszystkie wymienione powyżej zalety posiadają lustra drogowe u-18a, doskonale wpisujące się w wysokie wymagania klientów.

U-18a -lustro drogowe na każde skrzyżowanie

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo kierowców, na wymagających tego skrzyżowaniach oddajemy do użytku wysokojakościowy produkt, cechujący się niezwykłą trwałością. Lustro drogowe u-18a produkujemy jedynie w oparciu o przemyślane i funkcjonalne rozwiązania. Lustro wykonane z plexiglasu niestanowi niebezpieczeństwa dla uczestników ruchu, niema możliwości skaleczenia się odłamkami w przypadku jego uszkodzenia. Tak jak jego obudowa, wykazuje również znakomitą odporność na warunki atmosferyczne, w tym promienie UV. Rama wykonana z polistyrenu doskonale poradzi sobie z mrozem deszczem oraz słońcem, a dzięki nieblaknącym właściwościom, będzie przez długi czas doskonale widoczna. Dzięki naprzemiennie biało-czerwonym kolorze ramy, lustro będzie przykuwało uwagę kierowców, zarówno w dzień, jak i w nocy. Nieskomplikowana budowa i lekkość całego elementu pozwoli na bezproblemowe zamontowanie lustra na słupku o średnicy 50-60mm, na wymaganej wysokości 2 metrów. Doskonałym rozwiązaniem dla klientów, które pozwoli na maksymalne dopasowanie produktu do ich wymagań, jest możliwość zamówienia elementu w różnych rozmiarach oraz kształtach. Okrągłe lustra to bowiem niejedyna możliwa opcja. Omawiane lustro jest dostępne również w prostokącie o wymiarach 800x600mm lub nieco większe liczące 1000x800mm. Zaś średnica okrągłego elementu może wynosić odpowiednio 600, 700, 800 lub nawet 900mm, w zależności od zgłoszonych przez Państwa wymogów.

Znaleziono jeden wynik