Kategorie

Podstawy drogowe do znaków

Podstawa drogowa pod znaki drogowe jest niezbędnym elementem dla tymczasowych znaków. Podstawa drogowa jest uniwersalna i wielokrotnego użytku, dzięki czemu nie musimy się jej zmieniać zbyt często. Zbudowana jest z wytrzymałego tworzywa PCV oraz mieszanki gumowej. Z powadzeniem zastępuję masywne, betonowe elementy lub obciążenia z felg kół, które są niekomfortowe w transporcie przez swój ciężar oraz niepowtarzalność wyrobów.

Podstawy drogowe mają szeroką podstawę, są odpowiednio wyprofilowane by w przypadku najechania na nie, nie wystąpiła kolizja z podstawą, wyważone, by zapewnić stateczność zamontowanych słupków, znaków. Podstawy drogowe do znaków posiadają otwory, które są wykonane w celu montażu tablic kierunkowych, płotów do zabezpieczenia robót budowlanych oraz drogowych, montażu tymczasowych znaków w miejscu i okolicy robót drogowych. Dzięki stosowaniu podstaw drogowych nie ma konieczności ich wkopywania oraz kłopotliwego ich demontażu.

Bezpieczne i stabilne wykonanie podstaw

Podstawy drogowe pod znaki drogowe zapewniają stabilność, są odporne na uszkodzenia pokryte grubą warstwą gumy oraz zapewniają komfort montażu oraz usunięcia po zakończeniu prac drogowych. W podstawie mają uchwyty, dzięki którym jest możliwość wygodnego ich przenoszenia, również otwory i wpusty, w które jest wyposażona podstawa do znaków, służy do bezpiecznego transportu i składowania na palecie. U podstawy podpór drogowych są stopki, które uniemożliwiają jego przesunięcia.

Lista zastosowań przy urządzeniach bezpieczeństwa ruchu drogowego:

– stosowane pod znaki drogowe, tablice U-3 oraz skrajni U-21, służy jako podpora do konstrukcji wsporczych, do tablic U-20a, U-20b, U-20c, do szybkich montaży odgradzania robót budowlanych i drogowych, do odgradzania placów, które mogą stwarzać zagrożenie.

Szerokie zastosowanie podstaw pod znaki daję szybką, łatwą oraz bezpieczną organizację ruchu w miejscu robót drogowo-budowlanych.

Wyświetlanie wszystkich wyników 4