Kategorie

Słupki wygrodzeniowe

W naszym sklepie znajdziesz słupki wygrodzeniowe u12b wykonane z wysokojakościowych materiałów. Proponujemy produkty o standardowych parametrach, które doskonale sprawdzają się w przestrzeni outdoorowej. Z ich pomocą z łatwością można błyskawicznie odgrodzić teren lub wyznaczyć miejsce poruszania się pieszych.

Cechy naszych słupków wygrodzeniowych

Oferujemy elementy infrastruktury drogowej wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych odpornych na warunki atmosferyczne. Można u nas kupić słupki wygrodzeniowe u-12b z wytrzymałych materiałów, które zachowują funkcjonalność niezależnie od pogody. W sprzedaży znajdują się produkty o standardowej wysokości 1000 mm. Warto zwrócić uwagę na ich podstawę – odpowiednio dostosowana średnica stanowi gwarancję stabilnego ustawienia elementów infrastruktury drogowej. Proponujemy produkty dostosowane nie tylko do zmiennych warunków pogodowych, ale także do ograniczonej widoczności. Dostępne słupki wygrodzeniowe u-12b posiadają dwa niezawodne pasy odblaskowe o optymalnej szerokości. Dzięki temu są doskonale widoczne nawet po zmroku, stając się niezastąpionym elementem organizacji ruchu drogowego lub ruchu pieszych. Odblaski pozwalają zadbać o większe bezpieczeństwo w nocy oraz w pochmurne dni.

Jakie mają zastosowanie?

Wysokiej jakości wygrodzenia drogowe, takie jak wygrodzenia u-12b, doskonale sprawdzają się między innymi na parkingu. Ułatwiają wyznaczenie stref poruszania się pojazdów oraz wydzielenie przestrzeni dla pieszych. Są świetnym wyborem także w przypadku zmiany organizacji ruchu podczas festynów lub innych eventów. Można je ustawiać w dowolny sposób – ponieważ nie są ciężkie, ich przestawianie nie stanowi problemu. Warto zwrócić uwagę na obecność specjalnego kapturka w górnej części wygrodzenia. Dzięki niemu istnieje możliwość zastosowania łańcucha plastikowego, aby połączyć oba słupki. Jego założenie nie jest czasochłonne – wystarczy jedynie przełożyć go przez kapturek lub po prostu zahaczyć o uszko. Wraz z łańcuchem wygrodzenia tworzą stabilną konstrukcję, pomagając w wyznaczeniu terenu – nie tylko w przestrzeni parkingu.

W sprzedaży znajdziesz wygrodzenia produkowane według obowiązujących standardów. Zachęcamy do zapoznania się z ich najpopularniejszymi wariantami. Nasi klienci mogą zamówić między innymi słupki wygrodzeniowe u12b o uniwersalnym zastosowaniu. Posiadają one wszystkie niezbędne elementy, w tym kapturek do przekładania łańcucha oraz pasy odblaskowe, co zwiększa zakres ich funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą słupków drogowych.

Znaleziono jeden wynik