Kategorie

Tablice kierujące i uchylne

Trudno wyobrazić sobie ruch drogowy bez jakichkolwiek tablic i znaków drogowych. Pełnią one różną rolę: ostrzegawczą, zakazującą oraz informującą. Dzięki nim kierowca szybko orientuje się w sytuacji i wie, jakie działania podjąć, a od jakich się powstrzymać. Często w trakcie jazdy napotyka on roboty drogowe. Specjalne tablice kierujące u-21 informują w takim przypadku o zwężonym pasie ruchu, zajętym poboczu lub pasie awaryjnym. Osoby, które planują tego typu działania na drodze są z kolei zobowiązane do rozdzielenia drogi właśnie za pomocą wspomnianych tablic. Można je zakupić w naszym sklepie internetowym.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Oferujemy wysokiej jakości tablice kierujące u-21, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Aby umieścić je przy drodze, należy skorzystać z podstaw drogowych. Cechują się one trwałością oraz odpornością na różne czynniki pogodowe. W zależności od potrzeb kupującego, produkt oklejamy różnymi foliami – oto ich warianty: pasy prawo/lewoskrętnymi, prawo/prawo, lewo/lewo lub jednostronnie. Tablica kierująca u21 z naszego sklepu to inwestycja na długie lata i gwarancja porządku na jezdni.

W asortymencie znalazły się również tablice uchylne u-24. Służą one do oddzielania pasa ruchu pieszego czy rowerowego od jezdni. Zostały one wykonane z elastycznego tworzywa. W razie najechania na nie, znowu wracają do pionowej pozycji. Jednocześnie są odporne i nie tak łatwo ulegają zniszczeniu – podczas zgięcia nie załamują się ani nie odkształcają na stałe. Montuje się je do podłoża poprzez przykręcenie za pomocą 2 kołków rozporowych ze śrubami. Zarówno montaż, jak i demontaż powinny przebiec sprawnie i bez problemu. Tablica uchylna u24 to produkt wysokiej jakości. Została ona wyposażona w elementy odblaskowe, dzięki czemu jest widoczna wieczorem i w nocy, a także przy trudnych warunkach atmosferycznych.

Zarówno tablice kierujące u-21, jak i tablice uchylne u-24 to solidny i funkcjonalny produkt, który pozwoli w odpowiednim oznakowaniu pasa ruchu. Osoby odpowiedzialne za prace drogowe nie będą miały kłopotu z ich instalacją. Z kolei kierowcy będą doskonale wiedzieć, którym pasem się poruszać. Decydując się na tablice z naszego sklepu, można mieć pewność, że spełnią one swoje zadanie. Jako firma na bieżąco śledzimy przepisy ruchu drogowego oraz normy jakościowe, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze zgodna z obowiązującymi wymogami. Tablice są solidne i trwałe, odporne na najechanie czy niesprzyjające warunki pogodowe. Wszystko po to, aby skutecznie zwiększać bezpieczeństwo na drodze.

Wyświetlanie wszystkich wyników 3