Kategorie

Bariery odgradzające

Bariery odgradzające ustawione pośrodku ulicy to częsty widok w przypadku trwających robót budowlanych, czy wodno-kanalizacyjnych. Ich głównym zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Znajdują zastosowanie we wszystkich tych miejscach, które w wyniku m.in. przeprowadzanych robót, powinny zostać wyłączone tymczasowo z ruchu. Dzięki tym praktycznym i sprawdzonym rozwiązaniom, które pozwalają na łatwe odgrodzenie drogi lub też określonych jej obszarów, jesteśmy w stanie uniknąć wielu nieprzewidzianych zdarzeń, czy kolizji.

Inne zastosowanie barier odgradzających

Akcesoria, o których mowa, bardzo chętnie wykorzystywane są również do wyznaczania, czy też odgradzania konkretnej przestrzeni podczas różnego rodzaju imprez masowych. Ułatwia organizatorom zachowanie większej kontroli nad tłumem. W ten sposób także zostaje zwiększone bezpieczeństwo osób biorących udział w takich wydarzeniach.

Ich wykonanie i jakość

Bariery odgradzające mimo swojej niedużej wagi cechują się dużą stabilnością i mocnym wykonaniem, dzięki czemu gwałtowniejsze podmuchy wiatru nie powinny być dla nich przeszkodą.

Bariera odgradzająca produkowana jest przez nas z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. W ten sposób jest produktem odpornym na szereg czynników zewnętrznych, a w szczególności na warunki atmosferyczne. Tego typu akcesoria wyróżniają znakomitą widzialnością, co dodatkowo poprawia zastosowanie na barierach elementów odblaskowych.

Chcąc mieć gwarancję, że mamy do czynienia z wysokiej klasy barierami ogradzającymi warto jest zdecydować się na wybranie produktów oferowanych przez naszą firmę ZPED z Obornik. Wieloletnie doświadczenie, którym możemy się pochwalić, sprawia, że jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach klientów względem takich produktów jak urządzenia BRD, które mają za zadanie zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa w przypadku wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników 2