Kategorie

Słupki prowadzące

Słupki prowadzące w istotny sposób przyczyniają się do bezpieczeństwa ruchu drogowego na całym świecie. Służą one do ograniczania toru optycznego i bezpiecznego prowadzenia drogi nawet w sytuacjach utrudnionej widoczności, takich jak mgła, śnieg czy ciemność. Ponadto, słupki prowadzące U-1a mogą być uzupełnione o dodatkowe funkcje, przykładowo odblaski ostrzegawcze wilcze oczy na słupku prowadzącym stanowią skuteczną ochronę przed wypadkami drogowymi.

Wysokiej jakości słupki prowadzące charakteryzują się optymalną odpornością na warunki atmosferyczne i długowiecznością.

Który słupek prowadzący jest odpowiedni ?

Słupek prowadzący U-1b. To słupek prowadzący oferujący najwyższą trwałość i łatwość montażu. Unikalny zawias uretanowy wygina się i samoczynnie koryguje słupek przy uderzeniu z dowolnego kierunku. Te elastyczne słupki prowadzące do krawędzi dróg mocowane do barier drogowych są idealnym wyborem dla tych, którzy szukają opcji dwuczęściowej z wieloma opcjami zakotwiczenia. Elastyczne słupki prowadzące z PVC są wykonane z twardego, nieplastyfikowanego PVC, są stabilizowane UV i mogą wytrzymać wielokrotne uderzenia.

Montaż słupków

W przypadku instalacji na miękkiej ziemi: albo użyć naszego ręcznego narzędzia do wykonania otworu w ziemi albo wbić mocno łopatę w ziemię lekko poruszyć, aby zrobić wąską szczelinę w ziemi, mocno wbić słupek w otwór, a następnie udeptać ziemię wokół niego.

Słupki prowadzące U-1a oferują najszersze zastosowanie spośród wszystkich stalowych słupków prowadzących. Te stalowe słupki prowadzące objęte są gwarancją i mogą być ponownie wyprostowane ponad dziesięciokrotnie po zderzeniach z pojazdami. Słupek prowadzący U-1a jest najmocniejszym dostępnym półelastycznym słupkiem stalowym.

Wytrzymuje wielokrotne uderzenia i może być ponownie wyprostowana ponad 10 razy, zachowując sztywność. Oznacza to oszczędności na kosztach wymiany, a także szybki i łatwy montaż i demontaż, ręczny lub za pomocą sterowników elektrycznych. Dostępni są kierowcy ręczni lub kierowcy z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów na benzynę i powietrze. Otwór do oznaczania głębokości służy zarówno jako zawias do zginania słupa podczas uderzenia, jak i również umożliwia łatwy demontaż w przypadku zmiany lokalizacji słupa. Łatwy montaż. Idealny do montażu na wszystkich rodzajach podłoża. Są one mocowane pionowo, aby prowadzić użytkowników dróg, ponieważ wyraźnie pokazują przebieg dróg w dzień i w nocy. Jest on dostępny w różnych rozmiarach, począwszy od 600 mm do 1400 mm wysokości i różnych materiałów, ze wzmocnionym tworzywem sztucznym. Posiada taśmy odblaskowe lub odblaski, które prowadzą kierowcę w nocy.

Wyświetlanie wszystkich wyników 2