Kategorie

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe są wykorzystywane na co dzień w wygradzaniu i wyznaczaniu miejsc, w których odbywają się roboty drogowe lub inne przeszkody na drodze. Ułatwiają w ustalaniu obszaru pracy i zapewniają jego widoczność. Można je zobaczyć nie tylko podczas pracy na drodze, ale również przy budowach, zabezpieczające, chociażby wykopy lub na miejsce wylewania fundamentów, wycinkach drzew ukazując strefę, w której istnieje ryzyko urazu od upadającego drzewa lub gałęzi, wyburzeniach odgradzając obszar niebezpieczny, czy na placach manewrowych określając tor jazdy. Mijamy je i korzystamy z nich każdego dnia, dlatego ważne jest, aby pachołek drogowy był zawsze dobrze widoczny i spełniał swoje zadanie, niezależnie od pory dnia.

Wysokiej jakości pachołki drogowe

Nasza firma oferuje wysokiej jakości pachołki drogowe, które zapewnią dobrze widoczne oznakowanie przestrzeni roboczej. Do wyboru są różne rozmiary, zależnie od potrzeb, jak również opcje odblaskowe i nieodblaskowe. Wykonane są z dobrej klasy materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Produkt jest wytrzymały, nie odkształca się, nie pęka i nie łamię się, w przypadku najechania przez samochód nie uszkadza go. Solidna konstrukcja sprawia, że, pachołek gumowy nie przewraca się na wietrze, czy po przejeździe pojazdu tuż obok. Niewielka waga sprawia, że bez trudu można przemieścić go z miejsca na miejsce. Rozmiar powoduje brak problemów z transportem nawet kilku czy kilkunastu sztuk. Odporna i trwała farba zapobiega rysowaniu się i obniżaniu widzialności. Wersja odblaskowa pozwoli bez niedogodności dostrzec go nawet z daleka po zmroku. Produkt posiada także w górnej części otwór, który pozwala umieścić w nim tyczkę, którą można owinąć specjalną taśmą, aby dokładniej ukazać obszar wyłączony lub niebezpieczny.

Pachołki drogowe to nieodłączny element pracy w wielu dziedzinach, a także prosty, szybki, wygodny i tani sposób oznakowania pożądanego przez nas miejsca. Mogą być stosowane na wiele sposobów, co tylko potwierdza ich użyteczność. Przede wszystkim pomagają zapewnić bezpieczeństwo i usprawnić ruch. Oferujemy tylko produkty dobrej jakości wykonane z wysokiej klasy materiałów. Solidny pachołek może służyć nam przez lata, nie tracąc swoich właściwości, takich jak dobra widoczność czy stabilność. Należy pamiętać, jak ważne jest czytelne i przejrzyste oznakowanie terenu lub zagrożeń, a nasze produkty mogą w tym bezpośrednio pomóc.

Wyświetlanie wszystkich wyników 2