Kategorie

Blokady parkingowe

Blokady parkingowe są spotykane na osiedlach mieszkalnych, podziemnych garażach i parkingach czy w pobliżu dużych galerii handlowych, lotnisk i dworców. Tego rodzaju elementy drogowe służą do blokowania wjazdu pojazdów nieuprawnionych w różnych, zarezerwowanych obszarach infrastruktury drogowej i miejskiej. Dzięki ich wykorzystaniu prywatni użytkownicy mogą parkować na własnych miejscach parkingowych. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ uniemożliwia dostęp samochodów nieupoważnionych do wjazdu na prywatny obszar.

Blokada parkingowa – wysoka jakość i funkcjonalność

W niniejszej kategorii znajdują się blokady parkingowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak rury i profile stalowe. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. To produkty solidne, które nawet pod wpływem długotrwałego użytkowania nie tracą ani swojej formy, ani kolorów, ponieważ nie odkształcają się ani nie blakną. Prezentowane elementy drogowe są bardzo funkcjonalne, ponieważ można je wykorzystać w wielu obszarach przestrzeni miejskich.

Rodzaje blokad parkingowych

W ofercie naszego sklepu znajdują się blokady w dwóch wersjach: w kształcie motylka oraz słupka. Oferowane produkty są ocynkowane i pomalowane proszkowo na biały kolor. Blokada parkingowa motylek jest oklejona pasami odblaskowymi w kolorze czerwonym w pięciu miejscach, zaś słupek w dwóch. Dzięki pasom fluorescencyjnym blokady są doskonale widoczne w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy zmrok. Dodatkowo naklejony jest napis stop, informujący o braku dostępu do danego terenu. Obydwie wersje wyposażone są w zamek samozatrzaskowy na klucz, co jest doskonałym zabezpieczeniem.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jesteśmy doświadczonym producentem znaków i elementów drogowych, które są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty polskie i europejskie, co jest gwarantem ich wysokiej jakości. Blokady parkingowe posiadają niską masę, dzięki czemu są bardzo wygodne w montażu. To produkty o wysokiej użyteczności i estetyce, ponieważ zostały wykonane bardzo starannie z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki nim można w szybki, taki i skuteczny sposób zablokować dostęp do miejsca przez pojazdy nieuprawnione. Nasza oferta jest kierowana do wszystkich użytkowników, którzy chcą wygodnie i niewielkim kosztem utrzymać swoje miejsce parkingowe i uniknąć w ten sposób stresujących sytuacji, związanych z parkowaniem w wielu miejscach.

Wyświetlanie wszystkich wyników 2