Kategorie

Słupki blokujące

Remonty ulic i roboty drogowe to widok wcale nierzadki. Aby te prace mogły być przeprowadzane w sposób wygodny i bezpieczny, konieczne staje się zastosowanie specjalnych akcesoriów zabezpieczających, które blokują wjazd pojazdów. Słupki blokujące mają za zadanie ostrzegać, chronić i informować przechodniów i kierowców samochodów o niedostępności danych obszarów. Takie elementy systemu drogowego są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ umożliwiają efektywne i sprawne zarządzanie ruchem.

Dlaczego warto wykorzystać słupki blokujące?

Elementy drogowe tego typu zapewniają lepsze warunki bezpieczeństwa zarówno dla pracowników, jak i użytkowników ruchu drogowego. Dzięki ich wykorzystaniu można w łatwy i szybki sposób odgrodzić daną przestrzeń i zablokować ją dla ruchu, dla wybranych pojazdów. Takie czynności pozwalają na wiele działań, takich jak zabezpieczenie robót drogowych, odgrodzenie chodników i ścieżek rowerowych przed pojazdami mechanicznymi, rozdzielanie różnych ciągów komunikacyjnych i miejsc parkingowych, odgrodzenie miejsc postojowych dla wybranych grup pojazdów.

Słupki blokujące u12c – oferta

Takie elementy systemu drogowego powinny być wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ich wysokość powinna wynosić od 0,6 do 0,8 m i jest to wysokość liczona nad gruntem po zabetonowaniu. Słupki blokujące najczęściej mają kolorystykę biało-czerwoną, ale dostępne są także w innych kolorach.

W naszym sklepie dostępny jest duży wybór słupków blokujących, które wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Prezentowane produkty oferują różne warianty mocowania. Istnieje możliwość ich wkopania lub z podstawą można przykręcić je do podłoża. Dzięki takim rozwiązaniom umożliwiają sprawny montaż na nawierzchni asfaltowej, płytach chodnikowych czy kostce brukowej. Mamy także elastyczne słupki do blokady, które wykonane zostały z bardzo elastycznego tworzywa. To produkty, które po najechaniu przez kierowcę wracają do swojego pierwotnego stanu.

Dlaczego warto je wybrać w naszym sklepie?

Oferujemy słupki blokujące u12c w różnych średnicach i wariantach kolorystycznych. Produkty oklejamy pasami z folii odblaskowej o wysokiej odblaskowości, dzięki czemu są doskonale widoczne już daleka. Prezentowane elementy ruchu drogowego to produkty solidne, estetyczne i bezpieczne, które można idealnie dopasować do konkretnych potrzeb i sytuacji.
Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym producentem wysokiej jakości elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego dlatego warto nam zaufać i skorzystać z naszej oferty.

Wyświetlanie wszystkich wyników 9