Kategorie

Bariery chodnikowe U-12a

Bariery drogowe to często widywany element w różnych miejscach infrastruktury drogowej i miejskiej. Spełniają bardzo ważne zadanie, ponieważ informują i ostrzegają przed niebezpieczeństwem, na które może być narażony pieszy lub rowerzysta. Spotkać je można na mostach i kładkach, zakrętach dróg, przy chodnikach, ścieżkach rowerowych, przystankach autobusowych i tramwajowych czy parkingach. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wypadkiem, upadkiem i innymi nieprzyjemnymi zdarzeniami, które mogą się zdarzyć w ruchu drogowym.

Oferta barier chodnikowych

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór doskonałej jakości elementów drogowych, eliminujących zagrożenia w ruchu ulicznym. Dostępne mamy różne warianty blokad chodnikowych. Oferujemy bariery chodnikowe u-12a typu olsztyńskiego w różnych rozmiarach i kolorystyce. Bariery olsztyńskie wykonane są z wysokiej jakości rur ocynkowanych i pomalowane proszkowo na biały kolor z pasami odblaskowymi w kolorze czerwonym lub mogą być pomalowane na kolor żółty lub inną, dowolną barwę z palety RAL.
W ofercie posiadamy także bariery u-12a typu trzepak również wykonane z rur ocynkowanych, pomalowanych metodą proszkową na biały kolor lub inny wybrany z naszej palety kolorów.

Sprawdzony producent barier chodnikowych

Jako rzetelny i doświadczony producent zapewnimy, że bariery chodnikowe u-12a zarówno typu trzepak, jak i olsztyńskie zostały wykonane przy zastosowaniu owoczesnych technologii, dzięki czemu są produktami najwyższej jakości. To elementy drogowe, które cechują się wysokim stopniem wytrzymałości i odporności na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, promieniowanie UV czy wilgoć. Dzięki elementom odblaskowym zapewniają doskonałą widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Bariery trzepak i olsztyńskie zostały wyprodukowane w oparciu o najwyższej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu są produktami, dedykowanymi do zastosowań profesjonalnych. Każda bariera u-12a jest stabilna, trwała i prezentuje się nienagannie. Prezentowane elementy drogowe zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i posiadają wymagane świadectwa jakości. Bariery u-12a nie ulegają odkształceniu, ich kolor nie płowieje i są odporne na długotrwałą eksploatację. Oferowane produkty są bardzo proste w montażu, trwałe i bardzo estetycznie się prezentują. Ich dodatkową zaletą są atrakcyjne ceny, które wyróżniają naszą ofertę pośród innych, konkurencyjnych firm.

Wyświetlanie wszystkich wyników 4