Kategorie

Osłony zabezpieczające U-15b

Kierowcy poruszający się po autostradach i drogach ekspresowych często osiągają maksymalne prędkości, dopuszczalne na tego rodzaju ciągach komunikacyjnych. Dlatego właśnie, tak ważne jest czytelne oznakowanie dróg szybkiego ruchu, umożliwiające szybkie reakcje i prawidłowe manewry wszystkich uczestników ruchu. Osłony zabezpieczające U-15b to doskonałe narzędzia znajdujące szerokie zastosowanie przy oznaczaniu newralgicznych odcinków dróg.

Zastosowanie osłon U-15b

Drogowe bariery i osłony znajdują niezwykle szerokie zastosowanie na autostradach i drogach ekspresowych. Za ich pomocą oznacza się między innymi słabo widoczne rozwidlenia i odgałęzienia wyjazdowe z tras szybkiego ruchu. Powszechnie stosuje się je także w celu oznaczenia początku dróg ekspresowych, zwłaszcza na odcinkach międzywęzłowych, które stanowią przedłużenie ogólnodostępnych ulic. Wykorzystuje się je również do oznakowania miejsc szczególnie niebezpiecznych, w których często dochodzi do wypadków drogowych. Znacząco ograniczają bowiem ich skutki. Osłony zabezpieczające u 15b stosuje się też w celu oznaczenia miejsc prowadzenia robót drogowych.

Oferowane w asortymencie naszego sklepu internetowego osłony zabezpieczające to niezwykle solidne bariery drogowe w postaci monobloku. Zostały wyprodukowane z wysokogatunkowego polietylenu w kolorze zielonym i oklejone specjalną, odblaskową folią, widoczną nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych. Osłona zabezpieczająca u15b charakteryzuje się wyjątkowo wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją, doskonale znosi też niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jakie osłony zabezpieczające oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się drogowe osłony zabezpieczające różniące się pomiędzy sobą wielkością, średnicą, a także wagą. Każda z nich znajduje zastosowanie na poszczególnych kategoriach dróg. Ich konstrukcja umożliwia składowanie osłon jedna na drugiej, co znacznie ułatwia ich przechowywanie, a także transport. W tylnej części każdej z nich znajduje się otwór, który wypełnia się piaskiem lub wodą, celem wzmocnienia całej konstrukcji. Największa z osłon po odpowiednim dociążeniu osiąga masę 500kg. Aby zamontować tego rodzaju barierę do podłoża, konieczne jest zastosowanie metalowo-tworzywowych kołków rozporowych.

Oferowane w naszym asortymencie osłony zabezpieczające znajdują zastosowanie na drogach szybkiego ruchu o dopuszczalnej prędkości powyżej 60km/h. To doskonale widoczne i niezastąpione narzędzia do oznaczania niebezpiecznych i mało widocznych dróg, ich rozwidleń i zjazdów, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa na drodze.

Wyświetlanie wszystkich wyników 3