O firmie

Szanowni Państwo,

Zakład Produkcji Elementów Drogowych w Obornikach, posiadający swoją siedzibę w województwie Wielkopolskim przy ulicy Stanisława Staszica 12, powstał w 1992 roku jako własność prywatna Krzysztofa i Elżbiety Woźniak. Obecnie firmą, będącą producentem oraz dostawcą elementów drogowych, kierują Elżbieta i Waldemar Woźniak.

Od początku istnienia ZPED Oborniki główną gałęzią produkcji jest wytwarzanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego z tworzyw sztucznych. Jako producent elementów drogowych nieustannie poszerzamy gamę naszych produktów, co daje nam stabilną pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Kontrahentów i aby móc bardziej kompleksowo obsługiwać poszczególne firmy, wprowadziliśmy do sprzedaży dodatkowe akcesoria drogowe, w tym między innymi pionowe znaki drogowe. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w przepisach ruchu oraz normach jakościowych. Dzięki temu produkty dostępne w naszym sklepie z elementami drogowymi są zawsze w pełni zgodne z aktualnie obowiązującymi surowymi wymogami. Z myślą o naszych Klientach produkujemy wysokiej jakości akcesoria drogowe, dbając równocześnie o ich przystępną cenę. Potwierdzeniem tego jest szerokie grono zadowolonych z naszych towarów Klientów.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co zdecydowanie wpływa nie tylko na estetykę sprzedawanych w naszym sklepie akcesoriów drogowych, ale także na ich właściwości i wytrzymałość. Znajdujące się w naszej ofercie słupki, bariery, tablice drogowe cechuje znakomita odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie płowieją i nie tracą kolorów. Stosowane przez ZPED Oborniki surowce przyczyniły się także do całkowitego wyeliminowania zjawiska korozji, które jest nieodłącznym problemem produktów wykonanych ze stali. Pozwoliło nam to na wydłużenie długości życia towarów dostępnych w naszym sklepie z elementami drogowymi. Dodatkową zaletą wykorzystania w produkcji tworzyw sztucznych jest ich niska waga. Ta cecha może w sposób znaczący wpłynąć na obniżenie kosztów transportu akcesoriów drogowych do Klientów.

W trosce o zaspokojenie rosnących potrzeb rynku poszerzyliśmy pierwotny zakres usług świadczonych przez ZPED Oborniki. Firmy szukające tymczasowych rozwiązań, zamiast zakupu znajdujących się w ofercie produktów, mogą skorzystać z usługi wynajmu elementów drogowych.

Dbając o pełną satysfakcję i zadowolenie naszych klientów do produkcji wykorzystujemy tylko certyfikowanych surowców renomowanych firm.

Z poważaniem
Elżbieta i Waldemar Woźniak