O firmie

Zakład Produkcji Elementów Drogowych w Obornikach w woj. Wielkopolskim przy ul. St. Staszica 12 powstał jako własność prywatna Krzysztofa i Elżbiety Woźniak w 1992 roku. Obecnie firmą kierują Elżbieta i Waldemar Woźniak.

Od początku istnienia główną gałęzią produkcji jest wytwarzanie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego z tworzyw sztucznych. Nieustannie poszerzamy gamę naszych produktów co daje nam stabilną pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Kontrahentów wprowadziliśmy do sprzedaży pionowe znaki drogowe aby kompleksowo obsługiwać poszczególne firmy. Na bieżąco śledzimy przepisy ruchu oraz normy jakościowe dzięki czemu nasze produkty są w pełni zgodne z obowiązującymi surowymi wymogami. Z myślą o naszych Klientach staramy się produkować elementy na wysokim poziomie lecz w przystępnych cenach co potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów.

Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości tworzyw sztucznych co zdecydowanie wpływa na jakość i estetykę elementów. Słupki, bariery, tablice cechuje znakomita odporność na warunki atmosferyczne dzięki czemu nie płowieją i tracą kolorów. Elementy wykonane z tworzyw sztucznych odznaczają się niską wagą co znacznie może obniżyć koszty transportu. Przy zastosowaniu naszych surowców całkowicie eliminujemy zjawisko korozji, które jest nieodłącznym problemem produktów wykonanych ze stali.

Dbając o pełną satysfakcję i zadowolenie naszych klientów do produkcji wykorzystujemy tylko certyfikowanych surowców renomowanych firm.

Z poważaniem
Elżbieta i Waldemar Woźniak