Kategorie

Bariery segmentowe U-11a

Bariery drogowe to ważne elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, ponieważ informują i ostrzegają przed różnymi sytuacjami na drodze. Tego rodzaju akcesoria chronią pieszego i rowerzystę przed niebezpiecznymi zdarzeniami i ryzykiem kolizji. Można je spotkać przy ulicach, gdzie ruch jest utrudniony z powodu robót drogowych, na mostach i kładkach, a także przy ciągach dla pieszych i ścieżkach rowerowych, oddzielonych od jezdni. Do jednych z bardzo ważnych akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo należą bariery u-11a.

Bariera u-11a – zastosowanie

Tego rodzaju bariery zabezpieczają przed upadkiem z wysokości i stosowane są w sytuacji gdy powierzchnia, na której odbywa się ruch pieszych i rowerzystów położona jest powyżej 0,5 m od poziomu terenu. Bariery segmentowe umieszcza się we wszystkich lokalizacjach, w których uczestnik ruchu drogowego narażony jest na upadek z wysokości, takich jak mosty, nasypy, pochylnie, a także w otoczeniu wejść i wjazdów do podziemia. Mogą być także stosowane w innych przestrzeniach jako bariera ochronna. Takie elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego to idealny sposób na zapobieganie ryzykownym sytuacjom, grożącym poważnym kontuzjom i urazom.

Oferujemy specjalistyczne, wysokiej klasy produkty, które zapewniają bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnym obszarze. Bariery szczeblinkowe to profesjonalne narzędzia zabezpieczające, które wykonane zostały z wysokiej jakości rur ocynkowanych, malowanych proszkowo na biały kolor lub inny wybrany z naszej palety RAL, np. na żółto. Prezentowane elementy drogowe są oklejone dodatkowo folią odblaskową w kolorze czerwonym, dzięki czemu są doskonale widoczne już ze znacznej odległości. Bariery segmentowe u11-a wyposażone są w pionowe szczeblinki , które zapewniają doskonałą ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Wysoka jakość- najlepszy wybór

Prezentowane bariery szczeblinkowe to produkty, które cechują się solidnym wykonaniem i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, mróz i promieniowanie utrafioletowe. Dzięki temu wyglądają nienagannie przez cały czas użytkowania, ponieważ nie płowieją i nie tracą kolorów. Estetyczny wygląd i funkcjonalność to nie jedyne zalety, ponieważ bariery u-11a są także bardzo proste i wygodne w montażu. Jako certyfikowany producent elementów drogowych dbamy o wysoką jakość barier drogowych. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe i są zgodne z obowiązującymi przepisami. Ważnym atutem naszej oferty jest także konkurencyjna cena.

Wyświetlanie wszystkich wyników 2